0 / 0

Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White

129 NOK
129 NOK

(-0%)

2-pack stringtruser i sømløst materiale.

Farge: Black/White

Farge: Black/White

Størrelse

Beskrivelse

  • 92% nylon, 8% spandex
  • Sømløse stringtruser
  • Ribbestrikket linning med ICIW-logo
  • Selges i 2-pakning

Ikke undervurder godt undertøy. Disse stringtrusene er myke og komfortable for at de ikke skal plage deg når du trener. Ribbestrikket linning med ICIW-logo holder dem på plass. Fås i flere farger for å passe til dine behov.

- 92% nylon, 8% spandex
- Solgt i 2-pakning
- String-modell

Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din. Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling. Vi tilbyr retur innen 30 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.

Tekniske egenskaper

Tekniske funksjoner
2-pack
Plagget er helt eller delvis laget av resirkulerte materialer, noe som reduserer behovet for jomfruelige ressurser og reduserer produktenes miljøpåvirkning.
Seamless er rent teknisk en strikkemetode som brukes ved produksjon. Til forskjell fra "cut and sew" innebærer seamless at plagget rundstrikkes i en maskin og ferdigstilles ved at man skjærer opp deler av plagget for å skape armer og åpninger som siden sys sammen. Det innebærer at et ferdigstilt "seamless-plagg" kan ha sømmer, men betydelig færre enn i et plagg laget med konvensjonell "cut and sew"-teknikk. Strikketeknikken Seamless har utviklet seg enormt de siste 5–10 årene og har mulighet for flere ulike typer tekniske og prestasjonsfremmende elementer som for eksempel kompresjon, ventilasjon, fleksibilitet, redusert friksjon og færre ubehagelige sømmer. Utover design og tekniske elementer innebærer også seamless-produksjon redusert tekstilsvinn. Dette skyldes at plagget strikkes etter mål i stedet for at delen skjæres ut av et større tøystykke. Ved å endre garn eller garnets komposisjon og hvordan man behandler det, kan man oppnå uendelige kombinasjoner av strech, følelse, design og passform.

Materialsammensetning: 92% nylon, 8% spandex Vask: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger. Varenr: 13012-166

Stil med