0 / 0

Modell er 175 cm høy og bruker størrelse S.

Nimble 1/4 Zip Black

799 NOK
799 NOK

(-0%)

Langermet genser med 1/4-dels lang glidelås.

Farge: Black

Farge: Black

Størrelse

Nimble Biker Shorts Black

Gå til produkt

Beskrivelse

  • Tykt materiale med myk innside for ultimat komfort
  • Spesialdesignet søm rundt halsen
  • Posete ermer med senkede skuldre
  • Ribbestrikk ved mansjetter og nederkant
  • 43% bomull, 35% resirkulert bomull, 22% polyester
  • Brodert ICIW-logo
  • YKK metallglidelås i front
  • Full lengde

Langermet genser med 1/4-dels lang glidelås. Nimble 1/4 Zip er din nye favorittgenser til og fra yogatimen, eller på fridagen din. Den er laget av et tykt materiale med en myk innside for ultimat komfort. Spesialdesignet søm rundt halsen samt posete ermer med senkede skuldre for en edgy look. Ribbestrikk ved mansjetter og nederkant. Brodert ICIW-logo. YKK metallglidelås i front. Full lengde. 43% bomull, 35% resirkulert bomull, 22% polyester

Vår ambisjon er å sende bestillingen så snart som mulig. Hvis du bestiller før 13.00, vil den bli sendt samme dag! Husk at leveransen kan være lengre i perioder med høyt salg og helligdager. Ved kassen ser du nøyaktig hvilke priser og leveringsmetoder som gjelder for bestillingen din. Prisene i vår nettbutikk er inkludert moms (mva). Alle priser er oppført eksklusive fraktkostnader. Fraktkostnad er lagt til prisen og betales av kunden. Fraktkostnad er kunngjort ved bestilling. Vi tilbyr retur innen 30 dager og gratis bytte. Retur uten bytte til et annet produkt koster 49 NOK. Returer sendes via samme leverandør som leverte bestillingen.

Tekniske egenskaper

Tekniske funksjoner
På ICANIWILL har vi tatt et aktivt valgt om å kun samarbeide med SAB og YKK. YKK ble grunnlagt i Japan i 1934 og er i dag verdens største leverandør av glidelåser. SAB vinner år etter år utmerkelser for arbeidet sitt med å designe og skape produkter i verdensklasse. Begge aktørene er ledende innen utvikling og produksjon av høykvalitets nyskapende og velprøvde glidelåser, glidelåstrekkere og annet tilbehør. Hvorfor YKK og SAB? Vi tror på det vi kaller "bærekraftig designprosess" der valget av leverandører til alle deler av plagget til sammen bidrar til å gi plagget god levetid. Ved å velge etablerte og sterke aktører innen for eksempel glidelåser, bidrar det til en bærekraftig og tidløs design.

Materialsammensetning: 43% bomull, 35% resirkulert bomull, 22% polyester Vask: Vaskes ved maks. 40° C. Ikke bruk tøymykner ved vasking. Må ikke brukes i tørketrommel. Vaskes med lignende farger. Varenr: 13309-001

Sustainability

Resirkulert materiale

Vi foretrekker resirkulerte fremfor jomfruelige materialer. Gjenbruk av eksisterende materialer forhindrer at avfall havner på søppelfyllinger, sparer energi og reduserer karbonutslipp knyttet til råvareproduksjon. Å velge resirkulerte stoffer støtter en sirkulær økonomi, fremmer mer ansvarlig forbruk og en mer bærekraftig moteindustri.

Stil med